Jaunākās ziņas

Izdevniecība “White Book” visām Rīgas skolām dāvina grāmatu
Izdevniecība “White Book” visām Rīgas skolām dāvina grāmatu
Ir skaisti darīt kādam labu – arī mēs, izdevniecība “White Book”, cenšamies to darīt savu iespēju robežās. Tāpēc šogad esam vieni no tiem, kas skolu atbalsta kustības “Draudzīgais aicinājums” ietvaros skolām dāvina grāmatas. Mūsu dāvana – Gusta Linkeviča un Rutas Svažas grāmata “Ābece. Burtu pasakas” – nonāks katrā Rīgas skolā. Arī Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš šo grāmatu sanēma dāvanā no "White Book" vadītājas Santas Svažas.
"Topi vesels". Ineses Prisjolkovas atsauksme
Šis viennozīmīgi ir spēka stāsts. Es paklanos autores enerģijas, ticības,  mīlestības un gaismas priekšā un vienlaikus brīnos, kā tik jauns cilvēks var būt  tik vieds, gudrs un izdarīt tik vērtīgas izvēles. Šis stāsts sniedz milzīgu iedvesmu  lasītājam paskatīties uz savu dzīvi ar spēkpilnu skatienu un izvēlēties veselību.
"Tīrs un slaids dzīvesveids". Lienes Tomsones atsauksme
Šī grāmata mani patīkami pārsteidza. Veids, kā tajā tiek izskaidroti veselīga dzīvesveida principi, man ir ļoti tuvs un pieņemams. Ja piedomā pie kaitīgu produktu samazināšanas uzturā, nemanot tiek dota priekšroka bioloģiskai un veselīgai pārtikai. Turklāt tas tiešām darbojas! Domāju, ka grāmata gūs lielu atsaucību un iekaros daudzu cilvēku sirdis.
"Zommers. Mūsdienu latviskā virtuve". Kristīnes Albertes atsauksme
Bravo izdevējiem, kuri grāmatas beigās visas receptes nodrukājuši angliski, līdz ar to padarot šo grāmatu par izcilu dāvanu aizrobežu draugiem. Uzdāvināta britam, fancūzim vai igaunim, grāmata no pavārgrāmatas pārtop izcilā Latvijas reklāmas vēstījumā - vienkārši jābrauc un jābauda.  
Pērc
Pērc "Kāzu iedvesmas grāmatu" un laimē!
Pērc "Kāzu iedvesmas grāmatu" un  laimē divus ielūgumus uz "Kāzu Aģentūras"  direktores Daces Miezītes lekciju "Pamatsoļi kāzu plānošanā" 17.janvārī viesnīcā "Gūtenbergs"!  
6 296
15
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2014 whitebook.lv