BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ! 10% un 15% atlaide pirkumiem virs 25 un 40 eiro! Salikt komplektu

Jaunākās ziņas

 “Sajūtu dienasgrāmata” – Latvijā tapis atmiņu albums jaunajiem vecākiem
“Sajūtu dienasgrāmata” – Latvijā tapis atmiņu albums jaunajiem vecākiem
Izdevniecība “White Book” drīzumā gatavojas laist klajā jaunu produktu sērijā “100% radīts Latvijā”. Tā būs fotogrāfes Kristīnes Zaveles atmiņu un noskaņu grāmata vecākiem, kura mudina dalīties izjūtās un emocijās par bērniņa gaidīšanas laiku un pirmajiem tā dzīves gadiem.
Topi vesels ar ēdienu!
Topi vesels ar ēdienu!
Ikvienam, kurš reiz saslimis ar  veselīgāko slimību pasaulē – ar rūpēm par veselīgu dzīvesveidu, ir  savs stāsts. Manējais aizsākās pirms  pieciem gadiem ar diagnozi “reimatoīdais artrīts” – hronisku progresējošu invaliditāti radošu neskaidras  izcelsmes autoimūnu slimību, kuras rezultātā iekaist, sāp un deformējas  locītavas.  Sākums bija grūts, pat bezcerīgs, un,  tā kā man ir mīlošākā ģimene pasaulē,  tas bija grūti ne tikai man, bet arī visiem maniem mīļajiem. Tieši ģimene man neļāva apstāties, un mēs kopīgi uzsākām šo ceļojumu pretī veselībai.  
Kad slimība kļūst par skolotāju
Kad slimība kļūst par skolotāju
Intervija ar grāmatas "Topi vesels" autori Anci Annu Šternbergu.  (Līva Romane, žurnāls “Citāda Pasaule”, septembris 2014)
"Ēst, lai dzīvotu" Daces Rukšānes-Ščipčinskas atsauksme (žurnāls “Lilita”)
Tikai mieru! Es netaisos pārvērsties par pareizas ēšanas sludinātāju – tikai dodu vielu pārdomām. Diezgan atšķirīgs viedoklis no pagājušajā mēnesī ieteiktās grāmatas “Kviešu vēderiņi”, taču abām grāmatām ir arī diezgan daudz kopīga. Lai, pēti un domā līdzi. Meklē papildu informāciju. Šī grāmata ir balstīta uz ļoti daudzām zinātnisku pētījumu atsaucēm. Te atradīsi labus padomus ikdienas ēšanai un ari receptes, bet īpaši iesaku veģetāriešiem.
“Topi vesels” –  iedvesmojošs latviešu meitenes stāsts par smagas slimības uzveikšanu
“Topi vesels” – iedvesmojošs latviešu meitenes stāsts par smagas slimības uzveikšanu
Izdevniecība “White Book” novembrī laidīs klajā grāmatu “Topi Vesels”, kurā Ance Anna Šternberga dalās savā stāstā par atlabšanu no slimības, ko Rietumu medicīna pasludinājusi par neārstējamu. Ances dzīve pusaudža vecumā apgriezās kājām gaisā – viņai tika diagnosticēta saslimšana, kas var radīt daļēju vai pilnīgu darbspēju zudumu un izraisīt invaliditāti. Tā vietā, lai nolaistu rokas un paklausītu Rietumu medicīnas solījumiem par dzīvi ratiņkrēslā, viņa uzdrošinājās izmantot situāciju sev par labu.
6 387
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2014 whitebook.lv