BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ! 10% un 15% atlaide pirkumiem virs 25 un 40 eiro! Salikt komplektu

Jaunākās ziņas

"Ēst, lai dzīvotu". Blogeres Ilzes Lipskas atsauksme
Autors ļoti saprotami pastāsta galvenos principus kā novērtēt ēdienu, un kas mums būtu ieteicamāks, vēlamāks, tomēr kategoriski neko neaizliedz (vismaz es nesaskatīju kategorismu šajā grāmatā, tikai aicinājumu pievērst uzmanību un aizdomāties). Džoels Fūrmans stāsta kādā veidā notiek uzturvielu uzņemšana un runā par mītiem, no kuriem vismaz viens būs dzīvs arī jūsu ikdienā. (..) Grāmatai ir jārosina domāt, un šī grāmata to dara.
"Labirinta gūstā". Blogera Ulda Rozenfelda atsauksme
Mani sauc Tomass… tas ir vienīgais, ko zēns spēj atcerēties. Šobrīd viņš atrodas augšup braucošā liftā, kas drīz apstāsies, nogādājot viņu pie sešdesmit tādiem pašiem zēniem. Un viņi visi atrodas Klajumā jau divus gadus. Un divus gadus viņi meklē izeju no Labirinta - milzīga augstu un kustošu sienu Labirinta, kurš katru nakti mainās un savās ejās slēpj nāves briesmas.
Izdota grāmata
Izdota grāmata "Ēst, lai dzīvotu"
Izdevniecība “White Book” izdevusi grāmatu, kas veselības jomā ir atzīta visā pasaulē. Dr. med. Džoela Fūrmana grāmatu “Ēst, lai dzīvotu”, kurā aprakstīta pārsteidzoša programma veselības atgūšanai, slimību uzveikšanai, kā arī ātrai un noturīgai svara zaudēšanai.
"Tīrs un slaids dzīvesveids". ĒdGudri.lv uztura speciālistes Agneses Levinas atsauksme
Šīs grāmatas galvenais mērķis ir pasniegt būtiskāko informāciju par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, no kā atteikties, ne tikai uztura ziņā, lai maksimāli justos līdzsvarā un harmonijā ar savu ķermeni. Diēta ir viss tas, ko mēs ēdam, tikai jāprot atrast veselīgāko risinājumu, lai organisms saņemtu visas nepieciešamās uzturvielas, nevis cīnītos ar lieki uzņemtajām, tādējādi radot arī saslimšanas.
"Kāzu iedvesmas grāmata". Danas Sinkevičas atsauksme (žurnāls "Sestdiena")
​ Katrs, kurš ir sadomājis apprecēties vai palīdzēt kādam citam to izdarīt, ļoti labi zina, ka kāzu organizēšanas sāls un putukrējums ir idejas. Kur, kā, kā vislabāk, visskaistāk, jaunā pāra būtībai visatbilstošāk. Un, ja jūsu prasības un gaume tomēr sniedzas tālāk par atslēgu pieķēdēšanu pie tilta margām vai aubes stūķēšanu galvā pusnaktī, ideju un iedvesmas medībās tiek pārrakts internets, pirkti līgavu žurnāli (pat ja agrāk par tiem tikai pasmīnējāt), nopratināti radinieki un draugi, kas nesen bijuši kāzās, un veiktas visādas citādas drudžainas darbības.
6 465
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2014 whitebook.lv