Meklē mūsu sortimentu Latvijas lielākajās grāmatnīcās!
© Andris Sproģis http://momenti.lv/

Jaunākās ziņas

"Topi vesels. Pavārgrāmata". Ditas Lases atsauksme
Viss atkarīgs no tā, ko sagaidāt no šīs grāmatas. Ja terapeitiskā uztura recepšu enciklopēdiju - tad nespīd. Toties te būs īsta leiputrija tiem, kas meklē veselīgāku saldumu receptes: no 46 receptēm 27 ir saldas. Un nevienā nav baltā cukura. Dolce vita!
"Veģetārēšana". Blogeres Ilzes Lipskas atsauksme
Man ir bijusi tā laime ēst Ditas pagatavotos ēdienus, un ziniet - teju vai jāapsver doma - kļūt par veģetārieti! Dita gatavo fantastiski! Un tas nav nekāds firmas noslēpums - arī tev ir iespēja to pārbaudīt, arī tev ir iespēja iemācīties kaut ko jaunu un saprast - jā, arī es to varu - gatavot mājās garšīgi un vēl dārzeņus! Vairāk info skaties  Veģetārā uztura skolā VEGUS .
Iznākusi “Topi vesels. Pavārgrāmata” – par ēdiena nozīmi cilvēka ikdienā
Iznākusi “Topi vesels. Pavārgrāmata” – par ēdiena nozīmi cilvēka ikdienā
Naturopāte un uztura terapeite Ance Anna Šternberga ir viena no aktīvākajām veselīga un dabīga dzīves veida popularizētājām Latvijā. Viņas grāmata “Topi vesels” ir daudzus motivējusi pievērst lielāku rūpību ikdienas maltītēm. Tagad klajā laista autores otrā grāmata “Topi vesels. Pavārgrāmata” ar receptēm veselīgai ikdienai.  
Grāmatas, kas jāizlasa
Grāmatas, kas jāizlasa
Ir grāmatas, kuras lasām izklaides dēļ un kuru tēli pēc laika izplēn no galvas. Ir arī tādas, kas liek aizdomāties un ieskatīties dziļāk sevī un sabiedrībā. Parasti tieši otrā tipa literatūra izpelnās goda vietu plauktā, tiek ieteikta citiem un pārlasīta vēl kādu reizi. Arī izdevniecība “White Book” izveidojusi savu sarakstu ar grāmatām, kas jāizlasa. 
Dāvini grāmatu!
Dāvini grāmatu!
Labām grāmatām lemts pastāvēt cauri laiku laikiem. Lasīšana ir viena no visskaistākajām izklaidēm un vērtīgākajiem laika pavadīšanas veidiem, kas pieejams ikvienam.  Tieši tāpēc ikviena grāmata ir kā radīta, lai kļūtu par dāvanu Ziemassvētkos.

Pirktāko grāmatu TOP 5
E-grāmatu TOP 5

Sadarbības partneri

18
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2015 whitebook.lv