Jaunākās ziņas

Ābeces stāsts
Ābeces stāsts
Ir autors, manuskripts, izdevējs, grāmata un lasītājs. Cik vienkārši, vai ne? Vismaz tik vienkārši par grāmatu tapšanu ir ierasts domāt. Tomēr patiesībā līdz nonākšanai lasītāja rokās grāmata mēro sarežģītu, līkločiem un smalkām niansēm bagātu ceļu... Un kurš gan to zina labāk par autoru un izdevēju?
“Nerātnais saraksts” – desmit izaicinājumi ar baudu piepildītam gadam
“Nerātnais saraksts” – desmit izaicinājumi ar baudu piepildītam gadam
Izdevniecība “White Book” drīzumā laidīs klajā pārgalvīga jaunā gada cienīgu grāmatu “Nerātnais saraksts”. Tā ir ļoti nešpetna un vienlaikus saistoša lasāmviela, kas vienā mirklī liek noelsties, bet jau nākamajā – skaļi smieties.
Lasi un laimē!
Lasi un laimē!
Iegādājoties “White Book” grāmatas jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā, izmanto iespēju piedalīties loterijā!
Patiesi dzīve dzīve. Intervija ar Kristīni Zaveli žurnālā
Patiesi dzīve dzīve. Intervija ar Kristīni Zaveli žurnālā "Māja"
Pērnā gada nogalē nākusi klajā fotogrāfes Kristīnes Zaveles atmiņu un noskaņu grāmata jaunajiem vecākiem "Sajūtu dienasgrāmata". Grāmatas lapas krāšņo siltu toņkārtu caurvīti jaundzimušo fotoattēli, kas stāsta par būtiskāko dzīvē – mīlestību un tās trauslajām emociju ziedlapiņām. Aicinājām autori uz iedvesmojošu sarunu, kurā viņa atklāj savas radošuma un cilvēkmīlestības atslēgas.
“Runcis Puncis iemīlējies” – sirsnīga grāmata bērniem
“Runcis Puncis iemīlējies” – sirsnīga grāmata bērniem
Izdevniecība “White Book” papildina sirsnīgo grāmatu sēriju, kuras galvenais varonis Latvijā jau ir iemīļots. Tuvojoties mīlestības svētkiem, klajā nāk Roba Skotona grāmata “Runcis Puncis iemīlējies”. Tas ir jau ceturtais latviski izdotais stāsts par kaķu puiku Runci Punci, viņa dzīves likstām un laimes mirkļiem.
6 305
17
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2014 whitebook.lv