BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ! 10% un 15% atlaide pirkumiem virs 25 un 40 eiro! Salikt komplektu

Jaunākās ziņas

Sekojot idejai: Augstā likme uz pirmo grāmatu sevi attaisnojusi
Sekojot idejai: Augstā likme uz pirmo grāmatu sevi attaisnojusi
"Pirms trim gadiem bija ideja par izdevniecību, bet tagad "The White Book" patiešām ir izdevniecība. Tad es biju viena pati, tagad esam lielāks pulks," viņa saka. Birojā ir trīs darbinieki, bet komandā ir vēl vairāki cilvēki – ārštata maketētāji, korektori, tulkotāji, redaktori. "Šobrīd esam pārmaiņu posmā. Sākuma posms ir pārvarēts un apjoms ir pieaudzis. Domāju, ka nākotnē paaugsimies straujāk," saka Santa. Turpmāk viņa gada laikā gribētu izdot 30 grāmatas.
"Ēst, lai dzīvotu". Topošās uztura speciālistes Dainas Rusules atsauksme
Kad grāmata nonāca manās rokās, bija jaušama tās svaigā tirāžas smarža, kura vilināja ķerties pie lasīšanas tūlīt pat. Un tagad, kad esmu aizvērusi ciet pēdējo lapaspusi, saprotu, ka man šī grāmata radīja tādas pašas sajūtas, kā lasot kādu romānu – te degu nepacietībā uzzināt, kas būs tālāk, te gribējās apstāties un pārlasīt vairākkārt.
Bilžu karte, kas ļauj iepazīt Latvijas skaistumu un daudzveidību
Bilžu karte, kas ļauj iepazīt Latvijas skaistumu un daudzveidību
Tuvojoties skolas sezonai, izdevniecība “White Book” atkārtoti laidusi klajā Latvijas bilžu karti “Iedvesmas zeme Latvija”. Tā ir lielformāta bilžu karte – plakāts, kurā attēloti vairāk nekā 200 Latvijas kultūrvēsturiskie, dabas un atpūtas objekti.
"Ēst, lai dzīvotu". Veģetārās uztura skolas vadītājas Ditas Lases atsauksme
Man mazliet jāpasēd klusumā un jāpameditē, jāpaelpo dziļi, jānomierinās. Jo es pirmo reizi mūžā sastopos ar tik pamatīgu zinātnisko pierādījumu bāzi, kas apliecina, ka neesmu jukusi - esmu veselāka gan miesīgi, gan mentāli par vairumu mūsdienu moderno cilvēku. Ko es principā tā vai tā zināju. Bet pirmo reizi esmu piedzīvojusi tik oficiālu reabilitāciju un atzīšanu. Nevis no veģetāriešu vai viņu atbalstītāju, bet gan no zinātnes puses. No cienījama, panākumiem bagāta, un acīmredzami pie pilna prāta esoša ārsta puses.
"Kāzu iedvesmas grāmata". Blogeres Anetes Ābeles atsauksme
Es neteikšu, ka grāmata milzīgs praktisks palīgs savu kāzu gatavošanā. Tā nav smalku, praktisku padomu grāmata. Tā ir, jā , tieši kā minēts uz vāka – iedvesmas grāmata. Ja apkārtējo spiediens no sērijas ”kāzām obligāti jābūt baznīcā, liecies mierā ar savu jūru” kļūst pārāk liels un gribas padoties vienkārši, lai beigtos urdīšana, tad šī grāmata var noderēt lai saņemtos un tomēr pastāvētu uz savu – uz jūru un to, ka kāzas būs tādas, kādas vēlas jaunais pāris. Vai es jau teicu, ka bildes ir ļoti skaistas un no pāriem staro mīlestība un laime? 
6 415
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2014 whitebook.lv