Meklē mūsu sortimentu Latvijas lielākajās grāmatnīcās!
© Andris Sproģis http://momenti.lv/

Jaunākās ziņas

LOTERIJA
LOTERIJA "LASI UN LAIMĒ" NOSLĒGUSIES!
Izdevniecība "White Book" vēlās informēt, ka loterija "Lasi un Laimē" ir noslēgusies un pateicas visiem, kas iesaistījās, un pats galvenais, atbalstīja lasīšanas veicināšanas akciju. Iegādājoties "White Book" grāmatas, saglabājot čeku un piereģistrējot to izdevniecības mājas lapā, jau kopš 2015. gada februāra lasītājiem bija iespēja laimēt izklaidējošas un kvalitatīvas balvas. Sakām lielu paldies par atsaucību gan tiem, kas iesaistījās paši, gan tiem, kas mīlot grāmatas, iegādājās tieši "White Book" izdotās.
NOLIKTAVAS ATLIKUMU IZPĀRDOŠANA!
NOLIKTAVAS ATLIKUMU IZPĀRDOŠANA!
Izdevniecība "White Book" iepriecinot savus lasītājus, piedāvā iegādāties grāmatas ar līdz pat 50% lielu atlaidi.  "Baudi vasaru ar White Book" - šāds ir izdevniecība moto 2016. gada vasarai. Tas ir gadalaiks, kad laiski varam sauļoties un izbaudīt vasaras silto laiku, un, kas var būt labāks kā lieliska lasāmviela rokās. Nepalaid garām iespēju iegādāties grāmatas ar līdz pat 50% lielu atlaidi Latvijas lielākajās grāmatnīcās. Grāmatu skaits ierobežos! Iepriecini sevi un savus mīļos!
"Topi vesels. Pavārgrāmata". Ditas Lases atsauksme
Viss atkarīgs no tā, ko sagaidāt no šīs grāmatas. Ja terapeitiskā uztura recepšu enciklopēdiju - tad nespīd. Toties te būs īsta leiputrija tiem, kas meklē veselīgāku saldumu receptes: no 46 receptēm 27 ir saldas. Un nevienā nav baltā cukura. Dolce vita!
"Veģetārēšana". Blogeres Ilzes Lipskas atsauksme
Man ir bijusi tā laime ēst Ditas pagatavotos ēdienus, un ziniet - teju vai jāapsver doma - kļūt par veģetārieti! Dita gatavo fantastiski! Un tas nav nekāds firmas noslēpums - arī tev ir iespēja to pārbaudīt, arī tev ir iespēja iemācīties kaut ko jaunu un saprast - jā, arī es to varu - gatavot mājās garšīgi un vēl dārzeņus! Vairāk info skaties  Veģetārā uztura skolā VEGUS .
Iznākusi “Topi vesels. Pavārgrāmata” – par ēdiena nozīmi cilvēka ikdienā
Iznākusi “Topi vesels. Pavārgrāmata” – par ēdiena nozīmi cilvēka ikdienā
Naturopāte un uztura terapeite Ance Anna Šternberga ir viena no aktīvākajām veselīga un dabīga dzīves veida popularizētājām Latvijā. Viņas grāmata “Topi vesels” ir daudzus motivējusi pievērst lielāku rūpību ikdienas maltītēm. Tagad klajā laista autores otrā grāmata “Topi vesels. Pavārgrāmata” ar receptēm veselīgai ikdienai.  

Pirktāko grāmatu TOP 5
E-grāmatu TOP 5

Sadarbības partneri

18
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2015 whitebook.lv