BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ! 10% un 15% atlaide pirkumiem virs 25 un 40 eiro! Salikt komplektu

Jaunākās ziņas

Bilžu karte, kas ļauj iepazīt Latvijas skaistumu un daudzveidību
Bilžu karte, kas ļauj iepazīt Latvijas skaistumu un daudzveidību
Tuvojoties skolas sezonai, izdevniecība “White Book” atkārtoti laidusi klajā Latvijas bilžu karti “Iedvesmas zeme Latvija”. Tā ir lielformāta bilžu karte – plakāts, kurā attēloti vairāk nekā 200 Latvijas kultūrvēsturiskie, dabas un atpūtas objekti.
"Ēst, lai dzīvotu". Veģetārās uztura skolas vadītājas Ditas Lases atsauksme
Man mazliet jāpasēd klusumā un jāpameditē, jāpaelpo dziļi, jānomierinās. Jo es pirmo reizi mūžā sastopos ar tik pamatīgu zinātnisko pierādījumu bāzi, kas apliecina, ka neesmu jukusi - esmu veselāka gan miesīgi, gan mentāli par vairumu mūsdienu moderno cilvēku. Ko es principā tā vai tā zināju. Bet pirmo reizi esmu piedzīvojusi tik oficiālu reabilitāciju un atzīšanu. Nevis no veģetāriešu vai viņu atbalstītāju, bet gan no zinātnes puses. No cienījama, panākumiem bagāta, un acīmredzami pie pilna prāta esoša ārsta puses.
"Kāzu iedvesmas grāmata". Blogeres Anetes Ābeles atsauksme
Es neteikšu, ka grāmata milzīgs praktisks palīgs savu kāzu gatavošanā. Tā nav smalku, praktisku padomu grāmata. Tā ir, jā , tieši kā minēts uz vāka – iedvesmas grāmata. Ja apkārtējo spiediens no sērijas ”kāzām obligāti jābūt baznīcā, liecies mierā ar savu jūru” kļūst pārāk liels un gribas padoties vienkārši, lai beigtos urdīšana, tad šī grāmata var noderēt lai saņemtos un tomēr pastāvētu uz savu – uz jūru un to, ka kāzas būs tādas, kādas vēlas jaunais pāris. Vai es jau teicu, ka bildes ir ļoti skaistas un no pāriem staro mīlestība un laime? 
Atziņu krājumi. Blogeres Ilzes Lipskas atsauksme
Atziņu krājumi. Blogeres Ilzes Lipskas atsauksme
Lasu un jau domāju - kāpēc gan tagad esam tik slinki. Ir taču tikai jāsaņemas, ne? Protams, jāņem vērā, ka toreiz nebija ne mobilo telefonu, ne visu sociālo portālu. Mjā. Tagad ir savādāk. Bet nekas jau neliedz Facebook apsveikt draugu, uzrakstot viņam ko iedvesmojošu. Vai ne? Ar šo grāmatu palīdzību nekad nebūs tā, ka nav ko uzrakstīt. Atradīsies gan uzmundrinoši citāti, gan jautras domas, vai vienkārši kāda visiem zināma dzīves gudrība, ko ikdienā neviens neatceras.
"Ēst, lai dzīvotu". Uztura speciālistes Agneses Levinas atsauksme
Grāmata lieti noderēs tiem, kam tiešām ir interese par uzturu, par to, ko ikdienā ēst un vēlme savu veselību saglabāt vai uzlabot. Iespējams, kādam tā būs kā stimuls vismaz censties ievērot galvenos uztura pamatprincipus, kādam varbūt tā tiešām būs jauns atklājums, bet ar iespēju mainīt savus uztura paradumus.
6 438
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2014 whitebook.lv