"Veģetārēšana". Blogeres Ilzes Lipskas atsauksme

"Veģetārēšana", Dita Lase
Meklē grāmatnīcās!

Man ir bijusi tā laime ēst Ditas pagatavotos ēdienus, un ziniet - teju vai jāapsver doma - kļūt par veģetārieti! Dita gatavo fantastiski! Un tas nav nekāds firmas noslēpums - arī tev ir iespēja to pārbaudīt, arī tev ir iespēja iemācīties kaut ko jaunu un saprast - jā, arī es to varu - gatavot mājās garšīgi un vēl dārzeņus! Vairāk info skaties Veģetārā uztura skolā VEGUS.

Whitebook apgādā ir iznākusi maza, apburoša pavārgrāmata"Veģetārēšana", kurā apkopotas kārdinošas Ditas Lases receptes, visas veģetāras, protams. Bet mīļie, tas nav nekāds jaunums - DĀRZEŅI IR GARŠĪGI. Tik jāmāk tos pagatavot. Arī man ir dārzeņi, kurus uzreiz neesmu iemīlējusi, piemēram, selerija, Briseles kāposti. Bet tagad, atskatoties, saprotu, ka kādreiz neēdu, jo biju pagatavojusi negaršīgi. Un kāds tur brīnums, ka negaršo, ne? Jūs pat iztēloties nevarat manu sajūsmu, kas nebeidzas un nebeidzas šoruden atklājot Briseles kāpostus! Kaut kas fantastisks! Šis nemīlētākais dārzenis īstenībā ir garšīgs, ja to māk pagatavot! Dita, vai tev gadījumā nav kursu tēma īpaši šiem kāpostiem? Varbūt vajadzētu?

Bet par grāmatiņu - Skaista, viegli lietojama un saprotama, ar dažādām receptēm - zupām, uzkodām, siltajiem ēdieniem un arī dažiem desertiem. Mmm, un dārzeņi visur. Absolūta sajūsma no Absolūts ēd. :) Kārtainais saldējums, ar bieti un avokado. Iztēlojoties to vien, garšas kārpiņas sarosas. Burkānu kūka bez cepšanas - lieliska ideja tiem, kas spiež burkānu sulu un nezina, kur likt visu to kvantumu ar biezumiem. Buljona pīrādziņi - tos es plānoju pagatavot pirmos, jo meita jau sen prasa, lai nopērk viņas mīļāko dārzeni. Neuzminēsiet kuru. :D Bet varbūt tomēr?....

Un grāmatas cena - ļoti draudzīga Ziemassvētku vecītim. ;) Ēst gatavotāji un baudītāji novērtēs.

P.S. Whitebook kopā tikko iznākušas trīs grāmatiņas. Ir arī Kūkas un Cāļa gaļas ēdieni. Var kombinēt kopā - dārzeņus ar gaļu un vēl desertā - kūku. :)

 

Iet uz Ilzes Lipskas blogu


18
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2015 whitebook.lv