LOTERIJA
LOTERIJA "LASI UN LAIMĒ" NOSLĒGUSIES!
Izdevniecība "White Book" vēlās informēt, ka loterija "Lasi un Laimē" ir noslēgusies un pateicas visiem, kas iesaistījās, un pats galvenais, atbalstīja lasīšanas veicināšanas akciju. Iegādājoties "White Book" grāmatas, saglabājot čeku un piereģistrējot to izdevniecības mājas lapā, jau kopš 2015. gada februāra lasītājiem bija iespēja laimēt izklaidējošas un kvalitatīvas balvas. Sakām lielu paldies par atsaucību gan tiem, kas iesaistījās paši, gan tiem, kas mīlot grāmatas, iegādājās tieši "White Book" izdotās.
NOLIKTAVAS ATLIKUMU IZPĀRDOŠANA!
NOLIKTAVAS ATLIKUMU IZPĀRDOŠANA!
Izdevniecība "White Book" iepriecinot savus lasītājus, piedāvā iegādāties grāmatas ar līdz pat 50% lielu atlaidi.  "Baudi vasaru ar White Book" - šāds ir izdevniecība moto 2016. gada vasarai. Tas ir gadalaiks, kad laiski varam sauļoties un izbaudīt vasaras silto laiku, un, kas var būt labāks kā lieliska lasāmviela rokās. Nepalaid garām iespēju iegādāties grāmatas ar līdz pat 50% lielu atlaidi Latvijas lielākajās grāmatnīcās. Grāmatu skaits ierobežos! Iepriecini sevi un savus mīļos!
"Topi vesels. Pavārgrāmata". Ditas Lases atsauksme
Viss atkarīgs no tā, ko sagaidāt no šīs grāmatas. Ja terapeitiskā uztura recepšu enciklopēdiju - tad nespīd. Toties te būs īsta leiputrija tiem, kas meklē veselīgāku saldumu receptes: no 46 receptēm 27 ir saldas. Un nevienā nav baltā cukura. Dolce vita!
"Veģetārēšana". Blogeres Ilzes Lipskas atsauksme
Man ir bijusi tā laime ēst Ditas pagatavotos ēdienus, un ziniet - teju vai jāapsver doma - kļūt par veģetārieti! Dita gatavo fantastiski! Un tas nav nekāds firmas noslēpums - arī tev ir iespēja to pārbaudīt, arī tev ir iespēja iemācīties kaut ko jaunu un saprast - jā, arī es to varu - gatavot mājās garšīgi un vēl dārzeņus! Vairāk info skaties  Veģetārā uztura skolā VEGUS .
Iznākusi “Topi vesels. Pavārgrāmata” – par ēdiena nozīmi cilvēka ikdienā
Iznākusi “Topi vesels. Pavārgrāmata” – par ēdiena nozīmi cilvēka ikdienā
Naturopāte un uztura terapeite Ance Anna Šternberga ir viena no aktīvākajām veselīga un dabīga dzīves veida popularizētājām Latvijā. Viņas grāmata “Topi vesels” ir daudzus motivējusi pievērst lielāku rūpību ikdienas maltītēm. Tagad klajā laista autores otrā grāmata “Topi vesels. Pavārgrāmata” ar receptēm veselīgai ikdienai.  
Grāmatas, kas jāizlasa
Grāmatas, kas jāizlasa
Ir grāmatas, kuras lasām izklaides dēļ un kuru tēli pēc laika izplēn no galvas. Ir arī tādas, kas liek aizdomāties un ieskatīties dziļāk sevī un sabiedrībā. Parasti tieši otrā tipa literatūra izpelnās goda vietu plauktā, tiek ieteikta citiem un pārlasīta vēl kādu reizi. Arī izdevniecība “White Book” izveidojusi savu sarakstu ar grāmatām, kas jāizlasa. 
Dāvini grāmatu!
Dāvini grāmatu!
Labām grāmatām lemts pastāvēt cauri laiku laikiem. Lasīšana ir viena no visskaistākajām izklaidēm un vērtīgākajiem laika pavadīšanas veidiem, kas pieejams ikvienam.  Tieši tāpēc ikviena grāmata ir kā radīta, lai kļūtu par dāvanu Ziemassvētkos.
Izvēlies dāvanu atbilstoši personības tipam!
Izvēlies dāvanu atbilstoši personības tipam!
Kā izvēlēties dāvanu otram cilvēkam? Astrologi iesaka ņemt vērā zodiaka zīmes un mēness fāzes. Tirdzniecības centri visiem spēkiem propagandē ideju, ka ērtākā un vienkāršākā izeja ir dāvanu kartes iegāde. Savukārt izdevniecība “White Book” veikusi novērojumu par šo tēmu. Iegūtie rezultāti ir pārsteidzoši – noskaidrots, ka vislabāk dāvanu izvēlēties atbilstoši personības tipam.
5 grāmatas, ko dāvināt Ziemassvētkos
5 grāmatas, ko dāvināt Ziemassvētkos
Kāpēc grāmata ir brīnišķīga dāvana Ziemassvētkos? Jo stāsts, ko tā glabā, vienmēr ir pārsteigums. Gada laikā klajā nākuši daudzu autoru darbi. Kurus no tiem likt zem svētku eglītes, lai iepriecinātu savus mīļos, atklāj izdevniecība “White Book”.
Pavārgrāmatas, kam jābūt katras saimnieces virtuvē
Pavārgrāmatas, kam jābūt katras saimnieces virtuvē
Tepat Latvijā tapušas pavāru un ēst gatavošanas entuziastu grāmatas, kas kalpos par lielisku iedvesmas avotu ikvienam kuināram. Ja svētku maltīte tiek gatvota ņemot vērā Raimonda Zommera, Ances Annas Šternbergas, Ditas Lases un Bonappetit.lv ieteikumus, izcila garša ir garantēta!
Ielādēt vēl ziņas
18
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2015 whitebook.lv