"Topi vesels. Pavārgrāmata", Ance Anna Šternberga

Ar vienmēr smaidīgo un dzīvespriecīgo Anci Annu Šternbergu latvieši jau ir pazīstami. Viņas pirmā grāmata "Topi vesels", kurā Ance patiesi un atklāti runā par dzīves pagriezieniem, kas viņai likuši izvēlēties veselīgu dzīvesveidu, ir iekarojusi daudzu cilvēku sirdis.

Ances aktīvā dzīvesveida sastāvdaļas ir sportošana, rūpes par veselību, arvien jaunas informācijas iegūšana par plašo uztura tēmu. Viņas hobijs ir bezgala gardu un organismam vērtīgu ēdienu radīšana – grāmatā "Topi vesels. Pavārgrāmata" apkopotas receptes un padomi to pagatavošanā.

Daudzi Anci pazīst kā bloga Topivesels.lv autori un kā praktizējošu naturopāti un naturopātiskā uztura treneri, kas izglītību ieguvusi Naturopātijas medicīnas koledža Londonā. Turklāt, ikviens, kurš Anci sastapis dzīvē, ir pārliecinājies par viņas entuziasmu un vēlmi dalīties zināšanās.

"Ja man ļautu izvēlēties, es dzīvotu virtuvē, nevis savā istabā. Manuprāt, virtuve ir ļoti radoša vieta – tā ir kā svētvieta, kur tiek ģenerētas idejas, attīrās domas, izpaužas radošā mīlestības enerģija un top veselība.” (Ance Anna Šternberga)

 

Cietais sējums, 128 lpp.

 

Grāmata izdota sadarbībā ar

 

 

Publikācijas

Autores mājas lapa / Topivesels.lv

Iznākusi "Topi vesels. Pavārgrāmata" - par ēdiena nozīmi cilvēka ikdienā / Tvnet.lv

Atsauksme. Veģetāra uztura skolas "Vegus" vadītāja Dita Lase / Vegus.lv

Meklē grāmatnīcās!

18
Visas tiesības aizsargātas @ 2011 - 2015 whitebook.lv